ÜYELİK SÖZLEŞMESİ;

İşbu üyelik sözleşmesi Samsunfatura.net sitesi üyesi (yani siz) ile Samsunfatura.net arasında tesis edilecek olan bir işbirliği ve çalışma şartları metnidir.Kabul etmeden önce lütfen dikkatlice okuyunuz. Sitemize üye olmanız ve sitemizi kullanmanız tüm bu üyelik ve kullanım şartlarını kabul etmiş olmanız anlamına gelir.Bu kurallar Samsunfatura.net yönetimi tarafından gerek görüldükçe değiştirilebilir, kuralları değiştirme hakkımız her zaman saklıdır. Siteye üye olan veya ziyaret eden veya herhangi bir şekilde faydalanan herkes bu kurallarda yapılabilecek değişikliklerden sonra çıkan üyelik sözleşmesinde yenileme kısmından yeni sözleşmeyi okuyup okudum demeden işlemlerine devam edemez. Yenilenmiş kuralları okuyup uygun bulmadığı kısımlar var ise üyeliğini sonlandırmak veya çalışmaya devam edip değiştirilmiş kurallara da değiştirildiği şeklinde uymak yükümlülüğündedir. Buradan üye olunarak bu kuralların kabul edilmiş olması sitenin siteyi herhangi bir kullanım yolu tercih edildiğinde de (Çağrı merkezi, Sesli Yanıt Sistemi, SMS veya daha ileride aktif edilebilecek her türlü kullanım şeklinde) yukarıdaki yükümlülüklere uyulmasını gerektirir. İşbu üyelik sözleşmesi bu sitedeki hizmetin herhangi bir ortamda kullanılması halinde de geçerlidir. Üye buradaki şartlar çerçevesinde çalışan sistemin kurallarından dolayı herhangi bir şekilde itiraz hakkı bulunmadığını, hukuki bir dava sebebi bile teşkil etmeyeceğini üye olarak ve siteyi kullanarak kabul ve beyan eder.


Üyelik anlaşması şartları

1) Samsunfatura.net hiçbir şekilde, üyelerinin üye olurken vermiş oldukları özel bilgileri aynı şirkete ait siteler haricinde kullanamaz ve paylaşamaz.

2) Samsunfatura.net sitesine üye olunurken kullanılmış pilot numara ile birden fazla üyelik tesis edilemez.

3) Her üyenin aktivasyonu ve şifresinin korunması kendi sorumluluğundadır. Samsunfatura.net şifrenizi ve üyeliğinizi koruyabilmeniz için ekstra güvenlik seçenekleri geliştirmiştir. Üyeliğin ve şifrelerin korunması tamamen üyelerin sorumluluğundadır, Samsunfatura.net bu konu ile ilgili hiçbir noktada sorumluluk kabul etmez.

4) Samsunfatura.net üyelikleri bireysel ve kurumsal olarak iki ayrı şekildedir. Hiçbir şekilde devredilemez, başkasına ödünç verilemez, kullandırılamaz. Tüm bunlardan kaynaklanacak sorumluluklar tamamen üyelerin ve kurumların kendilerine aittir. Samsunfatura.net bu konu ile ilgili hiç bir sorumluluk taşımaz.

5) Samsunfatura.net’e üye olurken verilen bilgilerin doğru olduğu kabul edilir. Kaydedilmiş mail adresine ve pilot cep telefon numarasına yapılacak her türlü bilgiler otomatikman üyeye ulaşmış kabul edilir. Bu iletişimde yapılmış yanlış bildirimlerden dolayı oluşabilecek karışıklık ve zararlardan Samsunfatura.net sorumlu değildir.

6) Tüm üyelik tiplerinde verilen bilgilerin doğru olmadığının tespit edilmesi üyelik iptaline sebep teşkil eder. Üyelik hesabında bulunan kalan bakiyeler ile ilgili olarak Samsunfatura.net sitesi yönetiminin kanuni herhangi bir sorun oluşup oluşmadığının anlaşılabilmesi açısından 90 iş günü bekletebilir, üyelik bilgilerini bilerek veya bilmeyerek yanlış vermiş olan üye herhangi bir hak talep edemez. Yanlış bilgi verildiğinde üyeliğin iptal edilmesi veya edilmemesi karar yetkisi tamamen Samsunfatura.net’e aittir.

7) Üyelik iptali sonucunda üyenin kotasında bulunan kontör stoklarından üyeye o zamana kadar verilmiş olan tüm bonuslar, satın alım esnasında firmamız tarafından karşılanmış olan tüm kredi kartı masrafları ve muhtemel giderler kesilerek, üyenin alımı yapmış olduğu şartlarda (üye peşin alım yapmış ise peşin olarak, taksitli alım yapmışsa taksitli olarak bölünerek) iade edilir.

8) Üyenin hesabında bakiye bulunmamasından kaynaklanan veya kredi kartının ödemeye cevap vermemesi nedeni ile gerçekleştirilememiş işlemlerden Samsunfatura.net sorumlu değildir.

9) Sitemizden kredi kartı ile yapılmış olan alımlarda KESİNLİKLE nakit iade talep edilemez, aynı gün içerisinde bildirilmesi halinde EĞER KART İLE ÖDENMİŞ OLAN RAKAMDAN HERHANGİ BİR MİKTAR KULLANILMAMIŞ İSE tahsilat iptal edilir. Aynı şartlarda geçerli olmak üzere ödemesi kredi kartı ile yapılmış fakat hiç kullanılmamış ödemeler 7 (yedi) iş günü içerisinde talep edilmesi halinde ödemeyi yapmış olan karta iade edilir.

10) Sitemiz aracılığı ile gönderilmiş mesajların sorumluluğu tamamen üyenin kendi sorumluluğundadır. Bu içeriklerle ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz. Gelebilecek muhtemel tepkiler, şikayetler veya hukuki kararlar sonucunda Samsunfatura.net üyenin kısmi kullanımını engellemek veya tüm üyeliğini iptal etmek hakkını kendinde saklı tutar.

11) Samsunfatura.net sitesi her ne kadar kontrol etmeye özen gösteriyor ise de reklamı alınmış olan firmaların yayın içeriklerinden kesinlikle sorumlu tutulamaz.

12) Samsunfatura.net sitesi üyelerinin erişim bilgilerini kendi sitesi veya aynı şirkete veya şirketler grubuna ait siteler ile ilgili olarak bilgilendirme amaçlı kullanabilir, hizmet kalitesini arttırmak için istatistiksel bilgilere çevirebilir. Üye siteye üye olarak bu şartı kabul etmiş sayılır.

13) Teknik sorunlardan dolayı Samsunfatura.net sitesine erişim mümkün olmayabilir, veya ana sağlayıcılardan alınan hizmetlerde kesiklik veya çalışmamazlık olabilir. Samsunfatura.net bunlardan dolayı sorumlu tutulamaz.

14) Samsunfatura.net sitesinde bulunan bilgi, içerik yazı veya burada belirtilmemiş herhangi bir materyalin başka sitelerde kullanılması yasaktır. Ancak kaynak göstermek kaydı ile alıntı yapılabilir. Sitenin her türlü hakkı BAŞALAN İLETİŞİM'e aittir.

15) Samsunfatura.net sitesinde üyelerinin kredi kartı bilgileri saklanmaz, sadece üyenin alım opsiyonları içerisinde sms ile satın alım tercihini de istemesinden dolayı mesaj içeriklerinin uzun olmaması için tahsilat yapmaya yeterli olmayacak bir miktar bilgi üyenin onayı ile kaydedilir ve SMS ile satın alma aşamasında tahsilat için gerekli olan diğer bilgilerin sisteme gönderilmesi beklenir, sitemizin güvenliği dünya standardı güvenlik sertifikaları ile ek olarak firewalller ile sağlanmıştır. Kredi kartı bilgileri ile ilgili oluşabilecek sorunlarda Samsunfatura.net hiçbir hukuki sorumluluk taşımaz.

16) Pilot numara olarak verilmiş numaranın üyeye ait olması zorunludur. Kaydedilen üyelikte ilk iletişim sms ile yapıldığı için. Yanlış numara ile üye olunması ve numaranın da başkasına ait olması hallerinde, smsi almış olan asıl kişinin sitemize başvurup bildirmemesi halinde o numaranın kullanımından kaynaklanacak sorunlarda Samsunfatura.net sitesi herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

17) Samsunfatura.net herhangi bir neden belirtmeksizin üyelerinin kullanım servislerini kısıtlama, üyelikten çıkarma, kullanım şeklini değiştirmek hakkına sahiptir.

18) Samsunfatura.net yasal mercilerden gelen kullanım detayı veya üye bilgileri gibi bilgileri paylaşma talepleri halinde "mahkeme kararı olmaksızın" paylaşıp paylaşmamakta serbesttir. Hukuki ve Türkiye Cumhuriyetinde geçerli bir mahkeme kararı olmadığı sürece bilgilerin paylaşılması konusunda hiçbir şekilde zorunlu tutulamaz.

19) Üye Samsunfatura.net sitesinin bilgisi veya izni olmaksızın site adına herhangi bir girişimde bulunamaz, materyallerini kullanamaz ve herhangi bir anlaşmaya dahil edemez. Bu tarz durumlarda Samsunfatura.net’in hizmetini kesmesi anlaşmaya muhatap taraflar karşısında herhangi bir sorumluluğunu doğurmaz.

20) Üyenin kendi özel bilgilerini, şifresini veya telefonunu Samsunfatura.net sitesinin ihmali veya paylaşımı olmaksızın başkalarına okutmuş, bilgilendirmiş veya kullandırmış olmasından dolayı oluşabilecek zararlardan sitemizi sorumlu tutamaz. Bu konudaki sorumluluk tamamiyle üyenin kendisine aittir.

21) Samsunfatura.net tüm üyeliklere ayrı ayrı olmak üzere değişik satın alma şartları ve kampanyaları düzenleyebilir, bu şartlar alım kotalarına, alım şartlarına ve alım miktarlarına bağlı olarak değişim gösterebilir. Diğer üyelerin bu neden dolayı herhangi bir itiraz veya dava hakkı bulunmamaktadır.

22) Samsunfatura.net sistemine üyelik gerçekleştiren üyeler/bayiler Samsunfatura.net ve BAŞALAN İLETİŞİM tarafından gönderilecek her türlü bildirim/tanıtım SMSlerini ve elektronik postalarını almayı peşinen kabul ederler, bu bildirimleri almak istemediklerini bildiren talepleri karşısında en geç 5 iş günü içerisinde bayilikleri silinmek sureti ile bu SMSleri veya elektronik postaları almaları engellenir. Bayiliklerinin silinme talebinde bulunmadan, kendilerine ulaştırılacak olan olsun SMSler olsun elektronik postalar ile ilgili olarak herhangi bir dava açma, kanuni süreç başlatma haklarından peşinen feragat ettiklerini sitemize üye oldukları andan itibaren kabul ve beyan ederler.

23) Firmamız e-fatura mükellefi olması nedeni ile tüm üyelerimizin faturaları her ay mail adreslerine gönderilmektedir, Bu gönderimlerde üyenin kayıt esnasında vermiş olduğu mail adresleri resmi tebliğ ve bildirim adresleri olarak kabul edilir ve bu kayıtlarda bulunan bilgiler doğrultusunda gönderimler gerçekleştirilir. Faturaların ulaşmaması halinde üyenin firmamıza bilgi vererek tekrar gönderilmesi veya basılı olarak adresine gönderilmesi sağlanır, üye, üyeliğini gerçekleştirirken, okuduğunu ve onayladığını kabul etmiş olduğu bu sözleşme maddeleri gereği, bu konuda herhangi bir itiraz veya zarar talebinde bulunma hakkından feragat eder.

24) Herhangi bir hukuki anlaşmazlık vukuu bulduğunda SAMSUN Mahkemeleri yetkili kılınmıştır.

25) İşbu üyelik anlaşması toplam 25 (yirmibeş) maddeden ibaret olup, üye üyelik anında okunduğunun ve şartların kabul edildiğinin belirtilmesi sonucunda üyeliği gerçekleştirilir.